loader

Biz Kimiz

Uras Digital

Neler Yapar

Uras Digital ekibi profesyonel proğramcılar, grafik tasarımcıları ve metin yazarlarını içermektedir. En büyük avantajımız, şirketimizin, çalışmanın da tutkusu olan insanlardan oluşmasıdır. Kendini geliştirme ve müşterilerin beklentilerini karşılama yönündeki daha büyük çabaları teşvik eder. Çalışmalarımıza devam etmemizin en önemli teşviği müşteri memnuniyetidir. Bize verilen görevleri tamamlayarak geliştirdiğimiz tasarımlar müşteriye özgün tasarımlar olmuştur.

Dürüstlük ve güvenilirliğin iş dünyasında ne kadar önemli olduğunu biliyoruz. Fiziksel bir koltukla kayıtlı bir işi yürütüyoruz. Yalnızca lisanslı Adobe proğramlarını kullanarak çalışıyoruz. Müşterilerimizi iyi tanımlanmış kurallara dayalı dürüst sözleşmelerle koruduğumuzu belirtmek isteriz. Hepsi bize memnun ve geri dönüş yapan büyük bir gruba sahip olmamızı sağlıyor.

Uras Digital, profesyonel web sitesi tasarımı, etkin e-pazarlama ve etkili reklam grafikleri sunan interaktif bir reklam ajansıdır. Uras Digital neler yapar; Web siteleri tasarlama ve oluşturma, Grafik Tasarım, Kurumsal kimlik, Seo, Tanıtım Filmi, Sosyal Medya Yönetimi, Adwors Reklamları, Katolog Tasarımı gibi birçok dijital alanda hizmet vermektedir.